Skip to content

33 PLUS

Czerwiec 25, 2011

Proszę Państwa!
Szykuje się największa katastrofa tramwajowa w dziejach dolnośląskiem. Będzie to widowisko na skalę kraju! Stolica regionu znów stanie się tramwajowym pośmiewiskiem.
Za parę godzin odbędzie się inauguracja największego i najbardziej lansowanego projektu władzy Wrocławia, którego koszt wynosił okrągły miliard złotychTRAMWAJ PLUSk.
Ruszy – jeśli oczywiście uda mu się wyjechać poza bramy zajezdni. Wyobraźcie sobie oto następującą sytuację – jako grupa wybranych pracowników, najbardziej elitarnego Zakładu Ekspoloatacji Tramwajów w mieście – zostaliście zaproszeni na nowoczesne szkolenie najnowszego taboru.

Oto nasze najnowsze dzieło – Skoda 19T. Najnowocześniejszy, dwukierunkowy tramwaj jaki jeździł po Wrocławskich torach. Wy zostaliście wybrani do otwarcia nowej ery w dziejach miasta – ery TRAMWAJU PLUSk. Załącza się ją o to w ten sposób: **PSTRYK** Widzicie państwo … **BLEEP**BLEEP**BLEEP**… nic się nie dzieje. Eeee… spróbujmy dalej, komputer nie odpowiada, pewnie nie miał ostatniej aktualizacji.
Tu obok stoi drugi model. **PSTRYK** … **BLEEP**BLEEP**BLEEP** No tak, da dopiero wczoraj co z Pilzna przyjechała, jeszcze nie ma … Do trzech razy sztuka.
**PSTRYK** … **BLEEP**BLEEP**BLEEP** Ożesz kurna! Co się tu u diabła dzieje?1? **PSTRYK** … **BLEEP**BLEEP**BLEEP**

Udało mi się dziś (w przeddzień wielkiego otwarcia) wejść do 3101 – pierwszej spośród tych nowych cudeniek – stała załączona na nowej hali.
W kabinie B po Czesku świeci AWARIA CAŁEGO SYSTEMU / AWARIA SYSTEMU INFORMACYJNEGO / AWARIA TACHOGRAFU. W kabinie A – już po polsku JAZDA AWARYJNA 2 / BŁĄD MAGISTRALI ETH KOMPUTERA POKŁADOWEGO. Tramwaj jest załączony, jednak komputer pokładowy jest kompletnie martwy, nie reaguje na żadne polecenia. Jedna myśl przychodzi do głowy – „Cholera jasna stoi to tutaj od sześciu miesięcy i dalej nie działa?!?”
Wczoraj na „próbie generalnej” inna 19T rozsypała się już w bramie zajezdni – awaria niskiego napięcia.  Po przejechaniu całych 4,5km była gotowa do spychania.
Ugh. Czesi latają po całej TC rwąc sobie włosy z głów „To, k**a nie działa! To, k**a nie działa!”

Chciałbym żeby to był żart.

Reklamy
No comments yet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: